W naszym salonie w Kościerzynie dobierzemy wkład kominkowy i obudowę do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniamy pełne doradztwo oraz projekt zabudowy – przy współpracy z profesjonalnymi architektami przygotowujemy wizualizacje multimedialne oraz fotorealistyczne projekty 3D. Posiadamy bogaty wybór modeli palenisk i obudów. Wykonujemy wszelkie prace związane z montażem kominków powietrznych, kominków wodnych, kominków kaflowych i kominków akumulacyjnych. Wykonujemy prace związane z wydajnym wykorzystaniem ciepła wytwarzanego w trakcie palenia.

Komex to nie tylko kompleksowe usługi na etapie konsultacji i doradztwa, ale również fachowe wykonawstwo potwierdzone gwarancją oraz licznymi certyfikatami, które na przestrzeni lat uzyskaliśmy w kraju i za granicą. W naszej pracy wykorzystujemy materiały wyłącznie renomowanych firm, a dzięki bogatej ofercie sprzedaży hurtowej i detalicznej, jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta wymagających Klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Każdemu poświęcamy maksimum czasu i zaangażowania. Nie boimy się wyzwań i z ogromną przyjemnością podejmujemy się zleceń, którym sprostać mogą tylko najlepsi!

Wybierając kominek warto wziąć pod uwagę jego przeznaczenie. W przypadku kominka dekoracyjnego, w którym będziemy palić okazjonalnie, wybór wkładu kominkowego możemy uzależnić od względów estetycznych takich jak: wielkość paleniska, rodzaj przeszklenia lub ozdobne wykończenia. Dla wielu klientów kominek nie jest jednak tylko ozdobą. Po przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych staje się on również urządzeniem mogącym efektywnie ogrzać kilka pomieszczeń, a nawet cały dom. Właśnie wtedy, gdy decydujemy się na ogrzewanie całego domu ważnym aspektem staje się fakt, iż kominek jest bardzo ekonomicznym źródłem ciepła.

Montaż kominka należy przemyśleć i zaplanować jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu. Zapraszamy.

Salon Kominkowy Kościerzyna „Komex”

Salon Kominkowy Kościerzyna
Salon Kominkowy Kościerzyna

ul. Żurawinowa 61 (koło hurtowni BAT)
83-400 Kościerzyna

Kom: +48 736 302 400
www.komex.info.pl
biuro@komex.info.pl